Πρεμιέρα...πικρίας

Το χειρότερο δυνατόν ξεκίνημα έκανε η ομάδα μας χτές το απόγευμα σε μια βροχερή μέρα. Με γκόλ απο τα αποδυτήρια βρεθήκαμε πίσω στο σκόρ απο την ομάδα της Δάφνης.

Στην συνέχεια προσπαθήσαμε να ισσοροπήσουμε το παιχνίδι με 1-2 ευκαιρίες αλλά ουσιαστικά χωρίς να κάνουμε την κλασσική ευκαιρία.

Με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου με μια άποψη ενέργεια του νεοεισελθόντα Μοσχούδη κερδίσαμε πέναλτι, με τον Γιούργα να ευστοχεί. Απο εκείνο το λεπτό και μετά η ομάδα ήταν λες και πήγε στα αποδυτήρια. Τίποτα δεν λειτουργούσε, κανείς δεν μάρκαρε και σαν να μην έφταναν και όλα αυτά μείναμε στην ουσία και χωρίς τερματοφύλακα( έπαιζε με πόνους στο γόνατο).

Έτσι ήρθε το τελικό 1-6 με την ομάδα να ψάχνει μέσα σε μια βδομάδα να βρεί λύσεις και απαντήσεις στο πώς κατέρρευσε.

Αλλαγές: Νναμέκα - Μοσχούδης ,  Πουλής - Καπουσουζέλης ,   Τριχιάς - Αθανασιάς